تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

آموزش برای همه

ارائه فایل های درسی رشته مدیریت

تقویم لایه باز 96
http://kia-ir.ir

پایان نامه مدیریت با موضوع بررسی عوامل مرتبط با توسعه صنعت گردشگری شهرستان علی آبادکتول


پایان نامه حاضر با موضوع بررسی عوامل مرتبط با توسعه صنعت گردشگری در رشته مدیریت بازاریابی با راهنمایی دکتر عبدالحمید ابراهیمی در سال 1394 دفاع شده است .

چکیده :

گردشگری در حال حاضر یکی از فعالیت های برتر جهان از اوایل قرن بیستم به شمار می رود . زیرا به عنوان یکی از منابع مهم اقتصادی و عامل موثر در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جوامع انسانی به شمار می رود. با گسترش و توسعه صنعت گردشگری در مناطق مستعد ، نوآوری و کارآفرینی ترویج پیدا می کند و همچنین کالاها و خدمات ارائه شده در این بخش تنوع می یابند .

شهرستان علی آبادکتول با داشتن جاذبه های گردشگری متنوع و بسیار زیبا و قرار گرفتن در مسیر پرتردد مسافرین و زائرین شهر مقدس مشهد ، شرایط لازم را جهت توسعه صنعت گردشگری و جذب گردشگر بیشتر داشته که نتیجه این توسعه به شرط برنامه ریزی مناسب و جامع و هدفمند ، توسعه اقتصادی ، تنوع بخشی به اقتصاد منطقه و اشتغال زایی و کارآفرینی خواهد بود .

وضعیت کنونی صنعت گردشگری در منطقه از نظر امکانات تفریحی ـ خدماتی ، تاسیسات و تجهیزات اقامیت و دیگر عوامل مربوطه ، وضعیت مناسب و مطلوبی نیست . جهت رهایی از این وضعیت و توسعه صنعت گردشگری در سطح شهرستان بایستی عوامل مرتبط شناسایی شده و جهت تقویت آنها برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد .

تحقیق پیش رو با هدف بررسی عوامل مرتبط با توسعه صنعت گردشگری در سطح شهرستان علی آبادکتول سعی در شناخت و شناسایی این عوامل دارد و محقق با بررسی این عوامل در سطح پنج جاذبه نام آشنای شهرستان سعی کرده است تا از این طریق مهم ترین عوامل را از نظر صاحب نظران این صنعت و گردشگران شناسایی کرده و پیشنهادات مناسبی جهت برنامه ریزی مسئولان و سرمایه گذاران ارائه دهد تا در صورت برنامه ریزی و سرمایه گذاری جهت استفاده بهینه از این سرمایه های طبیعی و فرهنگی بتوان زمینه های توسعه صنعت گردشگری را در منطقه فراهم نمود و بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی را از بین برد .


مبلغ قابل پرداخت 18,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

پایان نامه مدیریت با موضوع بررسی عوامل مرتبط با توسعه صنعت گردشگری شهرستان علی آبادکتول
انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۵
تعداد بازدید : 27

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • پایان نامه مدیریت با موضوع بررسی عوامل مرتبط با توسعه صنعت گردشگری شهرستان علی آبادکتول
  • نحوه دانلود پایان نامه و مقاله از سایت umi یا همان proquest
  • پاورپوینت بازاریابی گردشگری
  • مجموع پنج کتاب تربیتی
  • مجموع شش کتاب تربیتی

آیدی pdfppt4kia@ راه ارتباط با ما

از بازدید شما بسیار سپاسگزارم
" فروشگاهی از 4KIA "